Overlijden M. Dubbelman

terug naar overzicht

Dinsdag, 11 oktober 2022

Op 6 oktober is in zijn tachtigste levensjaar M. (Giel) Dubbelman overleden. Op vrijdag 14 oktober j.l. heeft de afscheidsdienst en begrafenis plaats gevonden. Giel heeft voor de visclub veel gedaan, hij heeft enkele jaren in het bestuur plaats genomen. Daarna is hij toe getreden tot de wedstrijdcommissie en heeft de laatste jaren voor het invullen van de wedstrijdlijsten gezorgd. Zijn voorkeur aan viswedstrijden waren die tegen onze Belgische visvrienden uit Temse. Hier had hij het altijd naar zijn zin, hij reed er ook wel eens naar toe om daar vrije viswedstrijden mee te vissen. Giel we zullen je missen. Wij wensen de Familie veel sterkte toe met dit verlies. Het bestuur

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies