Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Visliefhebbers kunnen terecht op extra visplekken in Halderberge

terug naar overzicht

Zaterdag, 14 december 2019

Klik op lees verder.

Vanaf nu mag er ook legaal gevist worden in de zijarm van de Mark tot de haven in Oudenbosch, de vijvers aan de Gember/Alsemlaan en de vijver aan de Kruislandseweg in Oud-Gastel en de vijvers aan de Bovendonksestraat in Hoeven bij het woonzorgcomplex.

"Hier werd al langer gevist, maar als eigenaar hebben we dat nooit officieel geregeld wat betekend dat mensen eigenlijk illegaal aan het vissen zijn", legt wethouder Jan Mollen uit. Halderberge heeft nu voor zes jaar het visrecht op gemeentelijk viswater verhuurd aan Sportvisserij Zuidwest Nederland. Deze locaties worden toegevoegd aan de landelijke lijst van viswateren.
Daarmee wordt het mogelijk om hier met de landelijke VISpas legaal te vissen. Op www.visplanner.nl kun je zien waar in Halderberge je nog meer een hengeltje mag uitwerpen.